Lütfen bekleyin..
CunoBJK
2776 gün önce
@BAYAZİT URHAN; fedayı biz koyduk dememiş zaten Başkan. "Feda sezonu" ismini kastetmiş...
0 0
Sezsiz çogunluk
2777 gün önce
fikret orman senden yünetici falan olmaz sen YD nin usagısın seni yd oraya getirdi vefa borcunu ödemek içinde ona dokunamadın keza herkeste senin şirketinin battıgını çok iyi biliyor seni kurtaranda yd hal böyleyken sen yd yi nasıl karşına alacaksın ya fikret bırak gözünü sevm bize maval okumayı bırakta git daha sana küfretmeler baslamadan daha fikret yeterr diye stadlar inlemeden bırak git bak reklamın hasını yaptın elin cebine girmeden şimdi seni tanımayan kalmadı tr de kendini rezil etmeden git BEŞİKTAŞ SİZİN ÇİFTLİGİNİZ DEYİL ULAN BEŞİKTAŞ HALKIN TAKIMIDIR AYAGA DÜŞÜRMEYE NE SİZİNGİBİ İŞGÜZAR REKLAM CI YÜNETİCİLERİN NEDE TÜRKİYEDE 2 BÜYÜK YARATMAYA ÇALIŞAN YAVŞAK RENKLİ BASININ GÜCÜ YETER HA BİR GERÇEK VAR ARTIK Kİ TÜRKİYEDE SADECE 2 BÜYÜK YARATILMAYA ÇALIŞILIYORDU VE ORMANCI FİKRET SAYESİNDE BEŞİKTAŞ ANADOLU TAKIMINA ÇEVİRİLDİ VE BU OYUNLAR DEVAM EDERSE ORADADA KALMİCAK AMATÖRE KADAR YOLU VAR GÖZÜYLE BAKTIKLARI KAÇINILMAZ GİBİ ÇEKİN PİS ELLERİNİZİ BEŞİKTAŞIN ÖZERİNDEN
0 0
Mehmet ŞAHİN
2777 gün önce
Başkan daha yeni "İşini yapamayan herkes gider" dediniz.Beşiktaş daha 2 hafta önce Bursa dan 3 yemiş, bu hafta ligin en az gol atan takımından 4 yemiş.Avrupa baştan beri yok, T. Kupasında 2. lig takımına elenmiş, Şampiyonluk gibi bir hedef yok, takımda oyuncular hocaya kızgın, hoca her yenilgiyi oyunculara bağlıyor.En iyi oyuncularımız kaçacak delik arıyolar.VE En Kötüsü BEŞİKTAŞ Büyük takım olmaktan HZLICA ANADOLU TAKIMI HALİNE GELİYOR.Bunlar sadece bilineneler.EVET BAŞKANIM.SEN İŞİNİ ÇOK İYİ YAPIYORSUN.eğer senin işin Beşiktaş ın büyüklüğünü yitirmesi ise SEN İŞİNİ LAYIKIYLA YAPIYORSUN. YOk SENİN AMACIN BEŞİKTAŞ a YARAŞIR BAŞKAN OLMAKSA bırak başkalarının işine karışmayı da (rıdvanla polemik, Sinan Enginle polemik, Mustafa Denizli ile polemik) KENDİ İŞİNİ YAP.Yapamıyosan de BIRAK.
0 0
BAYAZİT URHAN
2777 gün önce
Fedayı biz koymadık medya koydu diyorsunuz ama Feda tişörtlerini medyamı piyasaya sürdü. Feda biz demedik diyorsunuz neden futbolculardan transfer paralarından feda etmesini istediniz. Egemen neden gitti. Bu takımı neden Samet Aybabanın eline bıraktınız. Biz tarftar olarak gururlanacağımız bir Beşiktaş kurulmasını istiyoruz. Bunu başaramayacaksanız lütfen o koltuğu boşu boşuna işgal etmeyin. Yoksa Yıldırım Demirören nin durumuna düşersiniz.
0 0
DMCA.com
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=