Lütfen bekleyin..

Yazarlar

Büyük takımlar ve büyük camialar için derbiler çok özeldir.Bu özellik bazen öyle boyutlara gelir ki, kazanılan bir derbi başarısız geçen bir sezonu dahi unutturabilir.Beşiktaş için Galatasaray derbisi bundan çok ..
Siyah beyazlıların 23. Hafta’daki rakibi Antalyaspordu ve maç olması gerektiği gibi beraberlikle sonuçlandı. Geçen hafta aldığı darbeler sonucu sakatlanan Gökhan Töre’nin yokluğu ve Oğuzhan’ın tam anlamıyla hazır olmaması sonucu, Beşiktaş alışılmış ka..
Beşiktaş Beşiktaş gibiydiSahada haftalardır özlemini duyduğumuz hırslı, istekli,galip gelmek isteyen bir takım, saha kenarında yerinde duramayan, takımı ateşleyen Bilic vardı. Dany ilk kez Beşiktaş formasıyla sahadaydı. Franco ve Dany ikilisi aslında hiçte sırıtmadı. Franco&..
Galatasaray derbisinden puansız ayrılan Beşiktaş, şampiyonluk umudunu sürdürebilmesi için Antalyaspor maçından mutlak 3 puanla ayrılması gerekiyordu.Öyle zannediyorum ki Bilic, durumun ciddiyetinden bihaber olacak ki, Antalyaspor karşısına ofansif gücü &cce..
Beşiktaş, 111 yıllık bir çınar. Türkiye’nin en eski spor kulübü. Örnek başkan Süleyman Seba’nın başkanlığını yaptığı takım. Milli takımı yurt dışında 9 oyuncu ile Yunanistan karşısında temsil ederek o dönem Yunanistan ile aradaki buzların erimesine ar..
DMCA.com
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=