Menü

Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Geri Dön

Ağlamanın zamanı değil

23 Nisan 2014, 10:18

Kartal'ın 1 Numarası, kriz yönetiminde sazı eline aldı!

Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin vurulması, kulüpte büyük şok yaratmıştı. Ancak duruma el koyan Slaven Bilic, "Şu an ağlama ya da sızlanma zamanı değil. Önümüzde çok önemli bir Sivas maçı var ve buna konsantre olmamız gerek" dedi.

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic, oyuncularından önlerindeki Sivas maçına konsantre olmalarını isterken, bir taraftan da yönetimle diyalog halinde bulunuyor. Bu sezon saha kapatma cezaları, hakem hataları, sakatlıklar derken bir de Gökhan Töre'nin vurulmasıyla sarsılan Bilic, belki de teknik adamlık kariyerinin en çarpıcı sezonlarından birini yaşıyor. Ancak buna rağmen Bilic, sakinliğini koruyan ve şu andan itibaren deplasmandaki Sivas karşılaşmasına yoğunlaşmış durumda...

‘Üzüldük ama yarış sürüyor’

Hırvat hocanın futbolcularına, "Ne yazık ki zor zamanlarımız oldukça fazla. Birçok şeyle birden mücadele ediyoruz. Ama her ne olursa olsun, şu dönem kesinlikle ağlama ya da sızlanmanın zamanı değil. Sivas ligin en iyi takımlarından biri ve kesinlikle çok dikkatli olmalıyız. Gökhan'ın durumuna elbette çok üzüldük ama, neyse ki hayati bir tehlikesi yok. Biz işimize bakalım ve elimizden gelenin en iyisini ortaya koyalım" dediği öğrenildi.

Devler Ligi aşkına...

Sportif Direktör Önder Özen ve yönetimle de temaslarda bulunan Bilic'in, son 4 hafta kala takımı etkileyecek her türlü durumdan uzak durulması ricasında bulunduğu bildirildi. Deneyimli çalıştırıcının, "Kritik haftalara giriyoruz. Desteğinize ihtiyacımız var. Oyuncuların geleceği ya da benzer konuları hiç gündeme getirmeyelim. Ligi ikinci bitirip, Devler Ligi'ne direkt gitme biletini aldıktan sonra, oturup durum değerlendirmesi yaparız" dediği belirtildi. Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılmak, yaklaşık 15 milyon Euro'luk (45 milyon TL) gelir anlamına geliyor.

Yorumlar (0) Yorum Ekle
© 2020 - Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Normal Siteye Dön