Menü

Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Geri Dön

Törenin transferi etkilenmez

23 Nisan 2014, 10:18

Derbinin ardından izinsiz olarak gittiği gece kulübünde kurşunların hedefi olan Gökhan Töre ve 6 takım arkadaşına para cezası verildi. Genç yıldızla yolların ayrılacağı iddialarını yalanlayan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, “Bu olay transfer konusunu etkilemez” dedi.

Beşiktaş Yönetimi, Fenerbahçe derbisinin ardından izinsiz olarak Gayrettepe’deki bir gece kulübüne giden Gökhan Töre’ye ve 6 takım arkadaşına para cezası verme kararı aldı. Konu hakkında açıklamada bulunan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, silahlı çatışma sırasında omzundan yaralanan Gökhan Töre’yi kadro dışında bırakma kararı almadıklarını ve futbolcuların savunmalarının alındıktan sonra kesin kararlarını vereceklerini söyledi.

‘Umarız ders alırlar’

Futbolcular arasında bulunan Almeida, Fernandes, Motta, Dany, Kerim Frei ve Veli’ye sözleşmeleri doğrultusunda aldıkları paraya göre yüzde hesabı yapılıp ceza kesileceğini açıklayan Çebi, “Bazen 1 müsibet, bin nasihattan daha iyidir. Bu bir ders olur. Bundan ders çıkartmalarını ümit ediyoruz. Bazen kötü olaylar hayırlara vesile olabilir. Ben çocuklarımızın hata yaptıklarını görmüş olduklarını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Transferinde sıkıntı yok

Sezon başında Rusya Premier Lig ekibi Rubin Kazan’dan 7.5 milyon Euro’luk (22 milyon TL) satın alma opsiyonuyla kiralanan Gökhan Töre’yle bu olayın ardından yolların ayrılacağı iddialarını yalanlayan Ahmet Nur Çebi, “Futbolcularımızın arkasındayız ama bu kulübün de bir disiplin yönetmeliği var. Bunu kimse görmezden gelemez. Transfer konusunda görüşümüzü değiştirmez” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) Yorum Ekle
© 2020 - Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Normal Siteye Dön