Menü

Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Geri Dön

Gökhan niye vuruldu ?

22 Nisan 2014, 16:16

Beşiktaşlı futbolcuların önce Reina'dan dışarı çıkarıldıkları, ardından gittikleri Bedroom'da kadınlarla diyaloga girdikleri için kurşunlandıkları ileri sürüldü.

Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin vurulmasıyla sonuçlanan pazar gecesi olaylarının perde arkası aralandı.

Fenerbahçe karşısında mücadele eden 11'in, kaleci Tolga hariç, maçtan sonra topluca gece kulübü Reina'ya gittikleri, Fernandes'in de daha sonra dahil olduğu öğrenildi. Siyah-beyazlı oyuncuların, alkolün de etkisiyle kadın müşterilerle diyaloglarını çoğalttıkları, ilerleyen saatlerde de bu nedenle kavga çıktığı bildirildi. Reina güvenliğinin bunun üzerine oyuncuları dışarı çıkarttıkları ifade edildi.

Ancak Beşiktaşlı aynı ekibin, kurşunlama olayının yaşandığı Bedroom'un yolunu tuttuğu vurgulandı. Siyah-beyazlı oyuncuların locaya yerleştikten sonra, yan locada eğlenen kadınlara çiçek gönderdikleri ve sohbete başladıkları belirtildi. Kadınların çoğunlukta olduğu locaya gecenin ilerleyen saatlerinde erkekler de gelince, ortamın gerildiği öğrenildi. Ardından yan locada, henüz yakalanamayan saldırganın silahına sarılıp, futbolcuların bulunduğu locaya kurşun yağdırdığı   bildirildi.

Başkan Fikret Orman'ın bu gerçekleri öğrenince çok sinirlendiği ve yönetimi bugün apar topar olağanüstü toplantıya çağırdığı belirtildi. Yöneticilerin, pazartesi takım idmanı olmasına rağmen, oyuncuların dinlenme yerine gece gezmeyi tercih etmelerinin skandal olduğu konusunda hem fikir oldukları ifade ediliyor. Ayrıca, takımdaki özel hayatta yaşanan başıbozukluğun, sürekli gündeme gelen sakatlıklara neden olduğu da göz ardı edilmiyor.

Orhan Yıldırım

Yorumlar (0) Yorum Ekle
© 2019 - Beşiktaş Haberleri - Beşiktaş Gazetesi | BJK Haber

Normal Siteye Dön