Lütfen bekleyin..

Beşiktaş - Gençlerbirliği Canlı Anlatım

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında BJK İnönü Stadyumu'nda Gençlerbirliği'ni konuk ediyor. Siyah-beyazlılar, yenilenecek İnönü Stadı'nda bu sezonki son maçına çıkıyor

11 Mayıs 2013, 20:05

Beşiktaş'ta; Fernandes, cezası; Niang, Almeida, İbrahim Toraman, Uğur Boral, İsmail Köybaşı sakatlıkları nedeniyle oynayamıyor. Sakatlıkları geçen Almeida ve Gökhan Süzen ise 18 kişilik kadroda yer aldı.

Taraftarların büyük ilgi gösterdiği mücadeleyi Barış Şimşek yönetiyor. Şimşek'in yardımcılıklarını İsmail Köse ve Mehmet Metin yapıyor. Maçın dördüncü hakemi ise Taner Gizlenci.

SAYFAYI SIK SIK YENİLEYİNİZ

Karşılaşma BEŞİKTAŞ 3-0 GENÇLERBİRLİĞİ şeklinde devam ediyor.

M.S. Barış Şimşek, karşılaşmada son düdüğü çaldı ve İnönü Stadı'ndaki son maç sona erdi.

90' Yine gelişen Beşiktaş atağında ceza alanı dışında hafif sağ tarafta topla buluşan Hilbert, kaleye sert bir şut çekti ama top yandan dışarıya gitti.

90' Mücadelenin hakemi Barış Şimşek, karşılaşmanın sonuna 2 dakika ilave etti.

89' Siyah beyazlılar sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topu savunma uzaklaşrtırdı. Ardından ceza alanı dışında topla buluşan Oğuzhan kaleye sert bir şut gönderdi ama top yandan dışarıya gitti.

88' Beşiktaş'ta iki oyuncu değişikliği birden. Necip Uysal ve Olcay Şahanoyundan çıktı ve yerine Hasan Türk ve Mehmet Akgün oyuna girdi.

87' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında topla buluşan Oğuzhan, rakibinden sıyrılıp pasını Mustafa'ya verdi ama Vleminckx araya girip topu taca gönderdi.

86' Gençlerbirliği, atak yönüne göre sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Kale sahasına gelen topu Escude ceza alanı dışına gönderdi. Gelen topa Cem sert vurdu ama top üstten dışarıya gitti.

85' Beşiktaş yarı alanında ceza alanına yakın bir noktada gerçekleşen top kapma mücadelesinde Petrovic'e faul yapıldı.

84' Gelişen Gençlerbirliği atağında ceza sahası dışında topla buluşan Lekic, kaleye zayıf bir şut çekti ve top yandan dışarıya çıktı.

83' Beşiktaş'ta ilk oyuncu değişikliği. Filip Holosko oyundan çıktı ve yerine Erkan Kaş oyuna girdi.

81' Sol kanattan gelişen konuk ekip atağında Jimmy, topla beraber ceza alanına girdi ama gerilerden gelen Holosko araya girip topu Cenk'e verdi.

80' İnönü Stadyumu'ndaki son karşılaşmada artık son 10 dakikaya giriyoruz.

79' Konuk ekip, rakip yarı alandan serbest vuruş kullandı. Kısa kullanılan serbest vuruşu sonrasında gelen baskı sonucu top kaleci Ferhat'a kadar gitti.

78' Bu dakika itibariyle topla oynama oranlarında Beşiktaş'ın rakibine oranla %56'ya %44 üstünlüğü bulunuyor.

77' Gençlerbirliği'nde son oyuncu değişikliği. Ermin Zec oyundan çıktı ve yerine Dejan Lekic oyuna girdi.

76' Bu kez sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Ermin Zec, ceza alanına ortasını yaptı ama gelen topu yine Beşiktaş savunması uzaklaştırdı.

75' Orta alanda topla buluşan Petrovic, sol kanattan ileriye koşu yapan Tosic'e uzun bir pas attı. Tosic, rakibinden sıyrılıp ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı

74' Filip Holosko, bu golle ligdeki gol sayısını 10'a yükseltti.

73' Mustafa, Holosko ve Olcay, harika paslaşmalarla ceza alanına girdi. Topla en son Olcay buluştu ve topu Holosko'ya bıraktı. Holosko'da sağ ayağının dışıyla sol köşeye düzgün bir vuruşla farkı 3'e çıkardı.

73' GOL! Holosko

72' Gençlerbirliği, ceza alanı içinde top kapma mücadelesinde Mustafa, Cem'e faul yaptı.

70' Kullanılan serbest vuruşta ceza alanına gelen top kafalardan sekti ve en son savunma tarafından uzaklaştırıldı.

69' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında topla buluşan Oğuzhan, ceza alanına girmek üzereyken Doğa'nın sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Doğa, sarı kart gördü.

68' Sağ kanattan savunma arkasına koşu yapan Holosko'ya uzun bir top gönderildi. Holosko ceza alanı dışından kaleye aşırtma bir vuruş yaptı ama top yan ağlarda kaldı.

67' Konuk ekip, Beşiktaş yarı alanından ceza alanına yakın bir noktadan serbest vuruş kullandı. Aykut'un kullandığı serbest vuruş barajdan sekti ve uzaklaştı.

66' Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Jimmy, ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

65' Atak yönüne göre sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu savunma uzaklaştırdı.

64' Gençlerbirliği savunması kendi aralarında pas yaparken araya Necip girdi ve pasını hemen Oğuzhan'a verdi. Oğuzhan karşı karşıya pozisyonda vuruşunu yaptı. Kaleci Ferhat'tan seken topu savunma kornere gönderdi.

63' Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Tosic, topu ceza alanı yakınlarına kadar taşıyıp pasını Zec'e verdi. Zec, son çizgiden kaleye paralel bir top gönderdi ama top herkesi aşıp dışarıya gitti.

62' Gençlerbirliği'nde Björn Vleminckx, hakeme itirazlarından dolayı sarı kart gördü.

61' Bu dakika itibariyle topla oynama oranlarında Beşiktaş'ın rakibine oranla %57'ye %43 üstünlüğü bulunuyor.

60' Atak yönüne göre sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortayı savunma uzaklaştırdı.

59' Konuk ekip savunma arkasına koşu yapan Mustafa'ya uzun bir pas atıldı. Mustafa, Ahmet'ten sıyrıldı ve ceza alanına girdi. Ardından kaleye şutunu çekti ama Aykut'a çarpan top kornere gitti.

58' Gençlerbirliği yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede rakibine sert bir faul yapan Hilbert sarı kart gördü.

56' Gençlerbirliği'nde ikinci oyundu değişikliği. Randall Azofeifa oyundan çıktı ve yerine Ekigho Ehiosun oyuna girdi.

55' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu Ferhat yumrukladı ve ceza alanı dışında topla buluşan Emre, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topa Hilbert, kafa vuruşunu yaptı ama top dışarıya gitti.

54' Hızlı gelişen Beşiktaş atağında Olcay, topla beraber ceza alanına kadar geldi ve pasını Holosko'ya verdi. Holosko ceza alanına girer girmez şutunu çekti ama kaleci Ferhat, son anda topu çeldi ve top kornere gitti.

53' Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında topla buluşan Hilbert, sol kanattan ceza alanına hareketlenen Holosko'ya pasını verdi ve Holosko topu alıp ceza alanına girdi ama savunma baskıyla topu kazandı.

52' Bu dakikayı her iki takımın orta alanda karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

51' Gelişen konuk ekip atağında sağ kanatta topla buluşan Azofeifa, ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

50' Beşiktaş ikinci devreye çok baskılı başladı. Ceza alanı içinde topla buluşan Mustafa, zor pozisyonda topukla topu kaleye gönderdi ama top savunmadan döndü. Mustafa dönen topa bir kez daha vurdu ve top bu kez önce savunmaya ardından direğe vurup dışarıya çıktı.

49' Yine sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında Oğuzhan, ceza alanına girip topu içeriye çevirdi ama Aykut topu tehlikeli bölgenin dışına gönderdi.

48' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu savunma uzaklaştırdı.

47' Etkili gelişen Beşiktaş atağında sol kanatta ceza alanı içinde topla buluşan Mustafa, Olcay'a harika bir topuk pası verdi. Olcay, son çizgiye inip pasını tekrar Mustafa'ya verdi ama savunma topu kornere gönderdi.

46' Gençlerbirliği, ikinci yarıya oyuncu değişikliği ile başladı. Debatik Curri oyundan çıktı ve yerine Doğa Kaya oyuna girdi.

46' İkinci devre Gençlerbirliğili oyuncuların vuruşuyla başladı.

D.A. Beşiktaş, taraftarlarının da büyük desteğiyle soyunma odasına Veli ve Olcay'ın golleriyle 2-0 önde giren taraf oldu.

D.A. Barış Şimşek, ilk yarıdaki son düdüğü çaldı ve ilk yarı sona erdi.

45' Golden sonra formasını çıkaran Olcay, sarı kart gördü.

45' Hızlı gelişen Beşiktaş atağında, rakip ceza alanın ortalarında topla buluşan Mustafa, sol kanatta boş durumdaki Olcay'a pasını verdi. Olcay, ceza alanına girdi ve sol çaprazdan kaleye düzgün bir şut çekti ve topu ağlara gönderdi.

45' GOL! Olcay Şahan

45' Mücadelenin hakemi Barış Şimşek ilk yarının sonuna 2 dakika ilave etti.

44' Kırmızı siyahlı ekip, Beşiktaş yarı alanının ilk metrelerinden sol kanattan ileriye koşu yapan Jimmy, rakibinden sıyrılamadı ve yerde kaldı. Karar serbest vuruş.

43' Konuk ekip, rakip yarı alandan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Ceza alanına yapılan ortada Hilbert, topu uzaklaştırdı.

42' Gelişen Beşiktaş atağında rakip ceza alanına yakın bir noktada topla buluşan Mustafa, ceza alanına hareketlenen Holosko'ya ara pasını attı ama top rakip savunamda kaldı. 

40' Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan yüksek ortada kaleci Cenk, topa yükselip kontrolü altına aldı.

39' Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Jimmy, topu son çizgiye kadar taşıdı ve ceza alanına ortasını yapmak istedi ama Holosko'ya çarpan top kornere gitti.

38' Bu dakikayı Beşiktaşlı oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık. Tribünlerin takımlarına olan desteği artarak devam ediyor.

37' Sol kanattan Oğuzhan'ın kullandığı köşe vuruşunda kale sahasına gelen topu Ferhat çıkıp kontrol etti.

36' Yine etkili gelişen ev sahibi ekip atağında Holosko, sağ kanatta rakibinden sıyrıldı ve ceza alanına girip pasını Oğuzhan'a verdi. Oğuzhan'ın sert şutuna Ferhat müdahale etti ve top kornere gitti.

35' Emre Özkan, bu sarı karttan dolayı ligin son haftasında Kayserispor deplasmanında forma giyemeyecek.

34' Konuk ekip yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Aykut'a sert bir faul yapan Emre sarı kart gördü.

33' Orta alanda topla buluşan Petrovic, topla beraber 3 rakibinden sıyrıldı ve ceza alanına hareketlendi ama daha sonraki rakiplerinden sıyrılamadı.

32' Ev sahibi ekip, rakip yarı alandan sol kanattan serbest vuruş kullandı. Kale sahasına gelen topa çok müsait durumda olan Holosko'nun kafa vuruşu yandan dışarıya gitti.

31' Konuk ekip yarı alanında savunmayı rahatsız eden Holosko, olmayan pozisyonu kendisi yaratıp rakip savunma arasına koşu yaptı ve topa hareketlendi ama son anda kaleci Ferhat çıkıp topu uzaklaştırdı.

30' Gençlerbirliğili oyuncular kendi aralarında paslaşırken, Beşiktaşlı oyuncular baskı sonucu topu orta alanda kazandı.

29' Gelişen Beşiktaş atağında sağ kanatta topla buluşan Hilbert, rakibinden sıyrıldı ve ceza alanına girip topu kale sahasına gönderdi ama topa kimse dokunamadı ve top diğer kanattan taca gitti.

28' Atak yönüne göre sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada herkesi aşan top arka direkte Tosic'te kaldı. Tosic topu içeriye çevirmek istedi ama savunma topu uzaklaştırdı.

26' Gençlerbirliği savunmasından rakip savunma arkasına uzun bir top gönderildi. Ardından top kapma mücadelesinde Beşiktaş savunması topu kornere gönderdi.

25' Karşılaşmanın başlarındaki tempo son bir kaç dakikadır düşmüş durumda.

24' Beşiktaş yarı alanında top kapma mücadelesinde Escude, Vleminckx'e faul yaptı ve karar serbest vuruş.

23' Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanı ön direğine yapılan ortayı yine savunma uzaklaştıran taraf oldu.

22' Konuk ekip atak yönüne göre sol kanattan serbest vuruş kullandı. Azofeifa'nın ceza alanına yaptığı ortada Beşiktaş savunması topu kornere gönderdi.

21' Bu arada topla oynama oranlarında Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne göre %62'ye %38 üstünlüğü bulunuyor.

20' Kullanılan köşe vuruşunda Oğuzhan, ceza alanına ortasını yaptı ama top dışarıdan oyun alanına geldiği için oyun kale vuruşuyla başlayacak.

19' Yine etkili gelişen Beşiktaş atağında sağ kanatta topla buluşan Hilbert, ceza alanına ortasını gönderdi ve gelen top savunma kornere gönderdi.

18' Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Hilbert, ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Holosko güzel bir kafa vuruşu yaptı ama top direğin hemen yanından dışarıya gitti.

17' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede rakibine sert bir faul yapan Petrovic, sarı kart gördü.

16' Konuk ekip sağ kanattan rakip ceza alanına yakın bir noktadan serbest vuruş kullandı. Ceza alanına gelen topu Beşiktaş savunması uzaklaştırdı.

15'  Golden sonra İnönü Stadyumu'nda büyük bir coşku yaşanıyor.

14' Beşiktaş'ın baskı kurduğu bir dakikaydı. Sol kanattan gelişen atakta ceza alanına gelen topu alan Oğuzhan çaprazdan sert vurdu ve kaleci Ferhat'tan dönen topu savunma uzaklaştırmaya çalıştı. Ceza yayı içindeki Veli topla buluştu ve kaleye çok sert bir şut gönderdi. Üst direğe vuran top ardından ağlarla buluştu.

14' GOL! Veli

13' Beşiktaş savunmasından en ileri noktadaki Holosko'ya uzun bir pas gönderildi. Holosko topu kafasıyla sağ kanada gönderdi ama gönderdiği noktada hiçbir arkadaşı yoktu.

12' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında sol kanattan ceza alanına topla beraber hareketlenen Olcay, ceza alanına ortasını yaptı ama gelen topu savunma uzaklaştırdı.

10' Bu kez tehlikeli gelişen Beşiktaş atağında sağ kanatta topla buluşan Hilbert, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topu Oğuzhan hemen Veli'ye verdi. Veli kaleye sert bir şut çekti ama top üstten dışarıya gitti.

9' Tehlikeli yerden kullanılan serbest vuruşta Azofeifa, topu doğrudan kaleye gönderdi ama top barajdan döndü.

8' Gelişen konuk ekip atağında ceza sahası dışından hafif sol çaprazda topla buluşan Vleminckx yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

7' Bu dakikayı Gençlerbirliğili oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık.

6' Siyah beyazlılar karşılaşmaya daha baskılı başladı. İnönü tribünleri tamamen dolmuş durumda ve taraftarlar maçın başından itibaren desteklerini sürdürüyor.

5' Etkili paslarla rakip ceza alanına kadar giden Beşiktaşlı oyunculardan Oğuzhan, Holosko'ya pasını attı ama son adan Cem, topu uzaklaştırdı.

4' Bir başka Gençlerbirliği atağında savunma arkasına koşu yapan Zec'e atılan uzun topta araya Beşiktaş savunması girdi.

3' Bu kez gelişen Gençlerbirliği atağında sol kanatta topla buluşan Azofiefa ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topu Jimmy kontrol etti ama topu ayağında fazla tutunca Beşiktaş savunması topu kazandı.

2' İlk atak Beşiktaş'tan geldi. Sol kanattan gelişen atakta ceza alanı dışında topla buluşan Mustafa kaleye sert bir şut çekti ama top kaleci Ferhat'ta kaldı.

1' Barış Şimşek düdüğünü çalıyor ve maç Beşiktaşlı oyuncuların vuruşuyla başlıyor.

*Büyük bir coşkuyla İstiklal Marşı'mız okunuyor.

*İstanbul İnönü Stadyumu'ndaki son maç az sonra başlayacak.

*Karşılaşmanın hakemi Barış Şimşek ve iki takım oyuncuları sahaya çıktı.

 

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Spor Toto Süper Lig'in 4 büyük takımı Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe v..
Eğlendiği gece kulübünde silahla yaralanan Gökhan Töre, yaşadıklarını polis..
Gece kulübünde eğlenirken silahla vurulan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, ..
Beşiktaş'ın gece kuşlarını 'kurşunlar' bile uslandıramadı.....
5. Uluslararası Vodafone Cup'un basın toplantısında soruları yanıtlayan..
Gökhan Töre'nin vurulduğu, diğer Beşiktaşlı oyuncuların ise büyük tehli..
DMCA.com
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=