Lütfen bekleyin..

Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile bugün Manisa 19 Mayıs Stadı'nda karşılaşıyor.

20 Nisan 2013, 20:01

Karşılaşma Akhisar Belediyespor 4 - 1 BEŞİKTAŞ şeklinde devam ediyor.

 

2. DEVRE

 

86' Konuk ekip sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topu savunma uzaklaştırdı.

 

85' Tehlikeli gelişen Akhisar Bel. atağında sağ kanattan arka direğe yağılan ortaya Uğur, kafa vuruşu yaptı ama son anda McGregor çizgi üstünde topu kurtardı

 

84' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Dentinho, Emin'e faul yaptı.

 

83' Manisa 19 Mayıs tribünlerinde golden sonra büyük bir coşku var.

 

82' Ev sahibi ekipte Ahmet Cebe oyundan çıktı ve yerine Sertan Vardar oyuna girdi.

 

81' Akhisar Belediyespor, rakip yarı alandan sol kanattan taç kullandı. Taç atışında topla buluşan Emin, kaleye yaklaşık 30 metreden harika bir vuruş yaptı ve top ağlarla buluştu.

 

80' Siyah beyazlı ekipte Niang, rakip ceza alanı yakınlarında 3 rakibinden sıyrıldı ve kaleye plase bir vuruş yaptı ama top kaleci Oğuz'da kaldı.

 

79' Orta alandan rakip yarı alana hızlı bir koşu yapan Bilal, Necip'in müdahalesiyle yerde kaldı. Necip sarı kart gördü.

 

78' Sağ kanattan etkili gelişen Beşiktaş atağında Dentinho, pasını son çizgiye koşu yapan Hilbert'e verdi. Hilbert, ceza alanına yerden pasını gönderdi ama Dentinho'dan önce savunma topu uzaklaştırdı.

 

76' Beşiktaş'ta ikinci oyuncu değişikliği. Mustafa Pektemek oyundan çıktı ve yerine Dentinho oyuna girdi.

 

75' Bu kez gelişen Beşiktaş atağında ceza alanında topla buluşan Oğuzhan, kaleye şutunu çekti. Oğuz'dan dönen topa bu kez de Niang vurdu ama top yine Oğuz'da kaldı.

 

74' Ev sahibi ekip sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Kale sahası çizgisi üstüne gelen topa yükselen Uğur  kafa vuruşuyla topu ağlarla buluşturdu.

 

73' Çok tehlikeli gelişen Beşiktaş atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortaya yükselen Olcay boş pozisyonda kafa vuruşunu yaptı ama Oğuz çizgi üstünde topu kurtardı.

 

72' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında Olcay, topla beraber ceza alanına girdi ve Oğuzhan'a aşırtma bir pas attı ama savunma araya girdi.

 

71' Akhisar Belediyespor'da oyuncu değişikliği. Bruno Mezenga oyundan çıktı ve yerine Emin Aladağ oyuna girdi.

 

70' Sağ kanatta topla buluşan Oğuzhan, rakip yarı alana geçtikten sonra pasını ceza alanına koşu yapan Niang'a pasını attı ama top hızlıydı ve dışarıya gitti.

 

69' Ersan Gülüm, yediği bu sarı karttan dolayı gelecek hafta oynanacak olan Orduspor karşılaşmasında forma giyemeyecek.

 

68' Beşiktaşlı oyuncular rakip yarı alanda topu kaybettikten sonra ev sahibi ekip hızlı bir atak geliştirmek istedi. Emrah Eren topla beraber ileriye hareketlendi ama Ersan, kendisini çekince Emrah yerde kaldı. Ersan sarı kart gördü.

 

67' Sağ kanattan gelişen konuk ekip atağında son çizgide topla buluşan Hilbert, ceza alanına yerden ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.

 

66' Sol kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Çağdaş, ceza alanına uzun bir orta yaptı ama top kaleci McGregor'da kaldı.

 

65' Siyah beyazlılar, 10 kişi mücadele etmesine rağmen beraberlik golünü bulabilmek adına rakip kaleye ataklarını sıklaştırmış durumda.

 

63' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Beşiktaş'ta topla en son rakip yarı alanın ortalarında buluşan Olcay, baskı altında topu kaybetti.

 

62' Oğuz'un koruduğu kalenin arkasındaki Beşiktaş taraftarları sahaya bazı yabancı maddeler attı ve oyun kısa bir süre için durdu.

 

61' Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Niang ceza alanına ortasını yaptı. Gelen top kaleci Oğuz'da kaldı.

 

60' Siyah beyazlılar bundan sonraki dakikaları 10 kişi oynayacak.

 

59 'Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu Beşiktaş savunması uzaklaştırdı.

 

58' Gekas'ın penaltı atışını sol direk dibinde McGregor kurtardı. Ardından savunma topu kornere gönderdi.

 

56' Savunma arkasına koşu yapan Gekas'a atılan uzun topta Gekas topla buluştu ve Gökhan'ın müdahalesiyle yerde kaldı. Kuddusi Müftüoğlu penaltı noktasını gösterdi. Gökhan kırmızı kart gördü.

 

55' Sol kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Çağdaş, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topu Gekas, kontrol etti ama topu ayağında tutamadı ve Beşiktaş savunması topu uzaklaştırdı.

 

54' Bu dakikayı her iki takımın karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

 

53' Siyah beyazlılar sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topa Mustafa yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top üstten dışarıya gitti.

 

52' Bu kez gelişen Beşiktaş atağında ceza alanı dışında topla buluşan Oğuzhan, soldan ceza alanına giren Olcay'a pasını attı ama top hızlıydı ve dışarıya gitti.

 

51' Beşiktaş savunmasının arkasına koşu yapan Bruno'ya uzun bir top atıldı ama Bruno gelen topa istediği vuruşu yapamadı ve top dışarıya gitti.

 

50' İkinci yarıdaki tempo ilk yarıya göre biraz daha düşük seviyede. İki takımda biraz daha kontrollü oynuyor.

 

49' Bir anda ceza sahası içinde sol çaprazda topla buluşan Oğuzhan kaleye şutunu çekti ama Oğuz son anda topu kurtardı.

 

48' Sağ kanattan atak geliştiren ev sahibi ekipte Ahmet, Ersan'dan sıyrılıp ceza alanına girmek istedi ama topu kaybetti.

 

47' Beşiktaşlı oyuncular kısa paslarla rakip yarı alana geçtiler ama topla en son buluşan Olcay, topu ayağından fazla açtı ve topu kaybetti.

 

46' Karşılaşmada ikinci yarı Beşiktaşlı oyuncuların vuruşuyla başladı.

 

1. DEVRE: Akhisar Belediyespor: 2 - 1 :Beşiktaş

 

44' İlk yarının son dakikalarında oyunun temposun biraz daha düşmüş durumda.

 

43' Bu dakikayı her iki takımın karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

 

42' Bu pozisyonda Kuddusi Müftüoğlu oyunu devam ettirdi ama Ahmet Cebe bir sakatlık geçirdi ve oyun şuan için durmuş durumda.

 

41' Sağ kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Emrah, pasını Ahmet'e verdi ama Ahmet, Veli'den sıyrılamadı ve yerde kaldı.

 

39'Beşiktaş, rakip yarı alandan sol kanattan ceza alanına yakın bir noktadan serbest vuruş kullandı. Oğuzhan, ceza alanına ortasını yaptı ama top diğer kanada açıldı ve Akhisar savunması topu uzaklaştırdı.

 

38' Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu ev sahibi ekip savunması uzaklaştırdı.

 

37' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında Niang, pasını ceza alanına giren Olcay'a verdi. Olcay kaleye şutunu çekti ama savunmadan seken top kornere gitti.

 

36' Kullanılan serbest vuruşta Çağdaş ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topa müdahale etti. Ardından ceza alanına bir orta daha yapıldı ama yine Beşiktaş savunması topu uzaklaştırdı.

 

35' Gelişen ev sahibi ekip atağında rakip yarı alanda Ahmet Cebe, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

 

34' Bir başka Beşiktaş atağında rakip yarı alanda topla buluşan Mustafa, topu ceza alanı çizgisine kadar sürdü ve şutunu çekti ama top yandan dışarıya gitti.

 

33' Kullanılan serbest vuruşta Gökhan topu doğrudan kaleye gönderdi ama top kaleci Oğuz'da kaldı.

 

32' Gelişen Beşiktaş atağında rakip yarı alanının ortalarında Bilal, Mustafa'ya yaptığı faulden sonra sarı kart gören isim oldu.

 

31' Beşiktaş'ta oyuncu değişikliği. Filip Holosko pyundan çıktı ve yerine Mamadou Niang oyuna girdi.

 

30' Karşılaşmadaki tempo maçın başlamasından bu yana hiç durmadan devam ediyor.

 

28' Gekas takımını öne geçiren golü atıyor.

 

27' GOLLL !! Sağ kanattan Hilbert'in yaptığı ortaya yükselen Mustafa Pektemek, şık bir kafa golüyle Beşiktaş'a eşitliği getiriyor. 

 

24' Yine gelişen ev sahibi ekip atağında ceza alanına yapılan ortaya yükselen Sonko'nun kafa vuruşu dışarıya gitti.

 

21' Akhisar takımında Çağdaş, rakip yarı alanda sol kanatta topla buluştu ve sağ kanattaki Emrah'a uzun bir pas attı ama top doğrudan dışarıya gitti.

 

20' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında Gökhan ceza alanına ortasını yaptı ama savunmada Sonko topu uzaklaştıran isim oldu.

 

19' Çağdaş kullandığı serbest vuruşta pasını Gekas'a gönderdi. Gekas topa vurdu ama pozisyon için ofsayt bayrağı kalktı.

 

18' Sağ kanattan ceza alanına gönderilen topla buluşan Mustafa, kaleye dönüp vuruşunu yaptı ama top az farkla dışarıya gitti.

 

17' Kısa paslarla rakip yarı alana geçen Beşiktaş'ta topla en son ceza sahası içinde sağ tarafta Holosko buluştu ve pasını kale sahasına doğru attı ama kaleci Oğuz topun kontrolünü sağladı.

 

16' Orta alanda topla buluşan Oğuzhan, sağ kanattan ileriye hareketlenen Holosko'ya uzun bir pas attı ama Holosko'dan önce savunmada Sonko topu taca attı.

 

15' Bu kez gelişen Beşiktaş atağında Mustafa Pektemek ofsaytta kalan isim oldu.

 

14' Bu kez tehlikeli gelişen Akhisar Bel. atağında savunma arkasına kaçan Gekas'a atılan uzun topta Gekas, topla buluştu ve kaleci McGregor'un üstünden aşırtma bir vuruş denedi ama son anda McGregor topu kurtarmayı başardı.

 

13' Gelişen Akhisar Bel. atağında savunma arkasına koşu yapan Güray'a atılan pasta Güray ofsaytta kaldı.

 

12' Çok tehlikeli gelişen Beşiktaş atağında ceza sahası dışında topla buluşan Olcay, pasını Mustafa'ya verdi. Mustafa karşı karşıya pozisyonda vuruşunu yaptı ama top üst direğe vurup dışarıya gitti.

 

10' Sağ kanattan gelişen Akhisar Bel. atağında Emrah, Ersan'dan sıyrılmak istedi ama top en son Emrah'tan taca çıktı.

 

9' Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Gekas, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

 

8' Bu dakikayı orta alanda yapılan karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.

 

7' Ev sahibi ekip savunmasından rakip ceza alanına uzun topta Bruno pasını Gekas'a vermek istedi ama Gekas için ofsayt bayrağı kalktı.

 

6' Bu kez sağ kanattan gelişen Akhisar Bel. atağında topla buluşan Emrah, ceza alanına yüksek bir orta yaptı ama kaleci McGregor topun sahibi oldu.

 

5' Karşılaşma oldukça tempolu başladı.

 

4' Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında Olcay, ceza sahasına girdi ama topu içeriye çeviremedi ve topu kaybetti.

 

3' Ev sahibi ekip yarı alanında Oğuzhan, Bilal'in müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

 

2' Sol kanattan gelişen Akhisar Bel. atağında Güray, ceza sahasına girdi ve yerden pasını Gekas'a attı. Gekas gelen topu düzgün bir vuruşla ağlarla buluşturdu.

 

*Karşılaşmanın henüz 2. dakikasında Akhisar Belediyespor Gekas'ın golüyle 1-0 öne geçiyor.

 

*Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda İstiklal Marşı'mız okunuyor.

 

*İki takım oyuncuları da karşılaşmanın hakemi Kuddusi Müftüoğlu eşliğinde sahaya çıktı.

 

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler
Spor Toto Süper Lig'in 4 büyük takımı Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe v..
Eğlendiği gece kulübünde silahla yaralanan Gökhan Töre, yaşadıklarını polis..
Gece kulübünde eğlenirken silahla vurulan Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, ..
Beşiktaş'ın gece kuşlarını 'kurşunlar' bile uslandıramadı.....
5. Uluslararası Vodafone Cup'un basın toplantısında soruları yanıtlayan..
Gökhan Töre'nin vurulduğu, diğer Beşiktaşlı oyuncuların ise büyük tehli..
DMCA.com
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=